צוות היועצים שלנו לשרותך

מלא פרטיך ונחזור אליך

בתוך 24 שעות

שם:
טלפון:
מייל:
 

 

 הנני מאשר קבלת ניוזלטר ועדכוני מידע.

 

 

 

 

או בטלפון: 03-9192949

סיפורי הצלחה  

מדטכניקהמדטכניקה ואין ליין מערכות מידע  –
סיפור הצלחה רב שנים

ערן בסכס , מנהל הפרויקט מטעם חברת מדטכניקה

"לאחר ניסיון לא מוצלח עם מספר גופי יישום לקלוט את מערכת פריוריטי בחברתנו, פגשנו לשמחתנו את אביעד מנכ"ל אין ליין מערכות מידע ומאותה פגישה יצאנו לדרך חדשה.

כיום אין ליין מערכות מידע נותנת לנו את כל שרותי היישום והפיתוח במערכת יחד הובלנו מספר פרויקטים  בהצלחה רבה ולשביעות רצוננו".

 

בינואר 2007, קלטה חברת מדטכניקה  את מערכת PRIORITY. תהליך קליטת המערכת ידע קשיים שעמם ניסו גופי היישום הגדולים בארץ להתמודד, אך ללא הצלחה. באותה תקופה, החליטו בחברת מדטכניקה, לפנות לחברת אין ליין מערכות מידע על מנת לנסות ולהיעזר בשירותיה.

הקשר החדש הפך מהר מאוד לסיפור הצלחה ומאז ועד היום אין ליין משמשת כתומכת ונותנת השרות לחברה ולכ 150 משתמשי המערכת, בכל הקשור למערכת פריורטי.

 

פיתוח חדשני לניהול קריאות באמצעות פורטל אינטרנטי -P.W.P

חברת מדטכניקה מקיימת פעילות ענפה מאוד בארץ, הכוללת מערך שלם של עשרות טכנאים הנמצאים בשטח. במטרה לענות על מכלול הצרכים שהוגדרו בחברה, נכללו בפרויקט היישום מודול שרות ואחזקה הנותן פתרון לניהול השירות מול הלקוחות וכן ניהול התהליכים הפנים ארגוניים כפתרון לכמות הקריאות ומורכבות הקריאות המטופלות מידי יום.

כחלק ממכלול הפתרונות לייעול המערכת והתאמתה לנוהל העבודה פיתחה אין ליין  פלטפורמת WEB חיצונית לפתיחת/עדכון קריאות שירות, באמצעותה כל טכנאי נכנס לפורטל אינטרנטי, רואה את קריאותיו ומדווח למערכת. כמו כן הוטמע מודול הסריקה למערך הארגוני של החברה שהותאם במיוחד עבור מדטכניקה, בנוסף להטמעה מלאה של המודולים הבסיסים במערכת , כספים , CRM, מלאי ורכש.

 

חברת מדטכניקה

חברת מדטכניקה הינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה של תל-אביב ומהווה את  אחת החברות הגדולות בישראל לשיווק ציוד רפואי. למדטכניקה מגוון מוצרים רחב ביותר, המשמשים את הרופא הבודד ובתי חולים גדולים כאחד. בין לקוחות החברה נמנים כל מוסדות הרפואה בארץ: ממשלתיים, ציבוריים, קופות החולים ופרטיים.

 

אין ליין הביאה עימה נסיון רב שצברה בתחום ובזכות שיתוף הפעולה המצוין עם מדטכניקה, צפויה אין ליין להמשיך ללוות את החברה ביישום והטמעת תהליכי עבודה נוספים בחברה.


אירוקההצלחה רבה ביישום מערכת  Priority מסחרית ברשת אירוקה - חסכון במשאבים והתייעלות בתפעול 

לדברי מנהל התפעול של אירוקה: 

"אין ליין התחילה את פעילותה באירוקה כספק אשר נתבקש "לעשות סדר" במערכת קיימת אשר לא נוצלה כראוי. עד מהרה הוצגו בפני אירוקה תהליכי עבודה ופתרונות טכניים אשר ייעלו בצורה ניכרת את העובדה היומיומית בכלל מחלקות החברה, ואף הצעידו את אירוקה לעמדה בה היא יכולה להתמודד עם קצב צמיחה מהיר ואתגרים חדשים. כיום בידינו מערכת ERP יעילה ומדויקת המאפשרת לנו לשלוט ברמות המלאי, כספים, קריאות שרות ועוד. לאור הצלחתה של אין ליין בפעילותה אנו רואים בה כשותף עסקי אשר מבין את צורכנו לעומקם ומצוי לצידנו בכדי לתת מענה לצרכים אלו בכל עת".

 

הטמעת מערכת פריוריטי באירוקה 

אביעד פנצק מנכ"ל "אין ליין מערכות מידע:" "הטמעת מערכת פריורטי באירוקה עסקה בהגדרה ובבניה מחודשת של תהליכי עבודה המותאמים לאופי הענף ומורכבותו וכן לחברה כמובילה בתחום אופנת משקפי השמש בארץ.

בשלב האפיון הראשוני של הפרויקט זיהנו כי קיימים פערי מידע קריטיים במערכת עקב ניהול ידני של המלאי בסניפים דבר אשר פגם ביכולת החברה לבנות תכנון הפצה, תחזיות ובקרה".

 

"אין ליין מערכות מידע" פיתחה והתאימה את המערכת המסחרית של פריורטי בחברת אירוקה בארבעה נושאים עיקריים: ניהול מלאי הסניפים, הפצה, כספים ותגמולי עובדים. בנוסף  לשיפור ומקסום הפעילות במודולים הבסיסיים כספים, רכש, לוגיסטיקה, המלאי  והמכירות.

 

אמינות מלאי ברמה גבוהה

רוב העבודה בהטמעת המערכת בחברה התרכזה סביב בניית תהליכי עבודה חדשים בסניפים,

ניהול מקוון של הסניפים, ניהול המלאי, ומחשוב קריאות השרות. תוצאות הפעילות הביאו לעלייה ניכרת ברמת אמינות ניהול המלאי, קיצור הטווחים בזמני ספירות המלאי, עד לרמה בה הרשת מבצעת ספירות מלאי ברמה שבועית במקום אחת ל 3 חודשים.

 

הערך המוסף הוא בתכנון והפצת המוצרים על פי תעדוף פנימי המתבצע אוטומטית ואשר הוטמע אף הוא במערכת.המערכת תומכת בכל תהליכי ההפצה של הרשת בסניפים ובמרלו"ג, החל מכניסת המלאי העברתו לסניפים, העברות בין סניפים, החזרות, וניהול תקלות במעבדת השרות.

 

אירוקה הנה הרשת המובילה בתחום משקפי השמש בישראל. ככזו אירוקה הנה רשת אופנתית המציעה את העיצובים והמותגים הטרנדיים והמובילים בעולם. הרשת מונה כ למעלה מ 55 סניפים בפריסה ארצית ומעסיקה כ 400 עובדים

 

חסכון משמעותי במשאבים רבים 

הטמעת המערכת כפי שנעשתה ע"י אין ליין מערכות מהווה קפיצת מדרגה משמעותית בניהול המידע בחברת אירוקה ובמבחן עלות תועלת - אין ליין הצליחה להביא את אירוקה לחסכון משמעותי במשאבים רבים  במרלו"ג ובסניפים.


ביונסאין ליין מערכות הטמיעה מערכת Priority תעשייתית בחברת ביונס נוירומודוליישן 

לדברי דרור  מנהל מערכות המידע מביונס:
"חברת אין ליין נבחרה להטמיע את מערכת ה-ERP בחברתנו לאחר בדיקה ואבחון מול חברות אחרות. לשמחתי כאחד שעבד ועובד צמוד מול חברת איין ליין ברצוני לציין את המקצועיות את ההתמדה ועמידה בזמניים על פי לוחות זמניים של הפרויקט. מעבר למקצועיות, לאפיון ולהטמעה המוצלחת בחברתנו ברצוני לציין את השרות המצוין והתמיכה שחברתנו קיבלה ומקבלת מחברת איין ליין. כמנהל מערכות מיידע אני ממליץ בחום להיעזר בחברת איין ליין להטמעת ERP (.(Priority

 

תהליך ההטמעה תוכנן בקפידה וקבע שלושה שלבים עיקריים:

שלב I:

הטמעת המערכת הפיננסית שכלל הנה"ח מלאה, ניהול תקציב מלא ותמחיר תעשייתי אמין.

שלב II:

הטמעת מודול השרות- ניהול קריאות למכשירים בארץ ובחו"ל, קליטת RMA  החזרי מכשירים הכולל מעקב אחר הקריאות, מתן מכשירים חלופיים ואחריות לכל אורך חיי המוצר.

שלב III:

הטמעת מודול הייצור – מידול תהליכי העבודה, תכנון הרכש והצטיידות, תוך כדי מענה לתקן FDA האמריקאי המחייב עקביות אחר עץ המכשיר לצורך ניתוח ובקרה סביב תהליך הייצור.

 

Bioness - ביונס הינה מיזוג של חברת נ.א.ס.ס הישראלית עם ביונס האמריקנית, המפתחת ומייצרת מערכות רפואיות חדשניות מתקדמות בתחום השיקום הנוירולוגי. מוצרי החברה מאפשרים למשותקים להניע את הגפיים באמצעות גירוי חשמלי, .ביונס מייצרת את מוצריה בארץ ומשווקת אותם ברחבי העולם.

אחד ההדגשים העיקריים בפרויקט הטמעת Priority היה מתן מענה כולל לכל תהליכי החברה תוך ניצול ומקסום האפשריות במערכת הסטנדרטית עם התאמות קלות בלבד

 

"הטמעת המערכת בחברת ביונס מוגדרת מבחינתנו כהצלחה לאור שימושם המקיף של כלל המשתמשים במערכת, תוך מתן דגש על הצמדות למערכת AS IS והתאמות קלות בלבד לנושאים יחודיים לביונס.  אמר אביעד פנצק מנכל אין ליין מערכות. "חלק גדול מהצלחת הפרויקט מבוסס על שיתוף הפעולה עם ביונס ובזכות כך כיום פריורטי נותנת מענה כולל ומרכזי כמערכת לניהול המידע בחברה". הוסיף. 

 

במסגרת הפרויקט  אין ליין מערכות מיחשבה תהליכים שלא נוהלו עד כה במערכת מידע , הטמעת המערכת בביונס הביאה לניהול מלא של משאבי החברה במערכת מידע אחת, לשיפור וייעול של תהליכי העבודה הן בייצור והן במתן שרות ללקוח.

בנוסף, מודולים נוספים שהוטמעו היו: מודול שיווק ומכירות אשר כלל: CRM, נהול תיקי המטופלים, השכרה והשאלת ציוד.מודול הרכש, משאבי אנוש,  מעבדה ואנליזה  MRB 

 

הפרויקט הוגדר כסיפור הצלחה לאור העובדה שהוא עלה לאויר בזמן שנקבע תוך עמידה בתקציב שהוגדר מראש.

אין ליין מלווה ותמשיך ותלווה  את חברת ביונס בתפעול ובמתן שירות עבור מערכת פריורטי.

שיתוף הפעולה בין אין ליין מערכות לבין חברת ביונס נוירומודוליישן, מהווה את ההוכחה לכך שגם חברות תעשייתיות עם מוצרים מורכבים יכולות לנצל את מירב הפונקציות הסטנדרטיות של מערכת ה – Priority, עם מעט התאמות קלות ולהפוך את תהליך ההטמעה לסיפור הצלחה.

 
קורסי מחשבים  | לימודי טכנאי  | קורסים מקצועיים  | Priority  | קורס Erp  |
כל הזכויות שמורות © אין-ליין מערכות מידע בע"מ