צוות היועצים שלנו לשרותך

מלא פרטיך ונחזור אליך

בתוך 24 שעות

שם:
טלפון:
מייל:
 

 

 הנני מאשר קבלת ניוזלטר ועדכוני מידע.

 

 

 

 

או בטלפון: 03-9192949

הדרכות והכשרות - לימודי פריוריטי  

אין-ליין מערכות מידע משמשת כבעלים של מכללת אין-ליין ללימודי פריוריטי והכשרת מיישמי מערכות פריוריטי בארגון.

 

מכללת אין-ליין מוסמכת ללימוד והכשרת מיישמי פריוריטי בארגון ומשמשת כמרכז לימוד מוכר על ידי חברת אשבל טכנולוגיות המפתחת של מערכות פריוריטי ומערכות זום לעסקים.

 

מכללת אין-ליין מציעה מגוון קורסים והכשרות מקצועיות ללימוד והיכרות עם מערכת ה - ERP של פריוריטי מבית אשבל טכנולוגיות, כאשר גולת הכותרת הנו הקורס להכשרת מיישמי מערכת פריוריטי בתוך הארגון, הסבת אקדמאים ללימוד מערכת פריוריטי, לימודי פריוריטי לרואי חשבון, לימודי פריוריטי למנהלי חשבונות.

 

כל הקורסים מאושרים בהסמכת אשבל טכנולוגיות בע"מ.

 

קורס תוכנת ERP פריוריטי - המוביל בישראל להכשרת מיישמי פריוריטי

 

 קורס מיישמי מערכות פריוריטי הינו קורס ייחודי, המסמיך לשימוש, יישום והטמעת מערכת הפריוריטי. הקורס מיועד למנהלי מחשוב ומערכות מידע בארגונים וכן לאקדמאים : מהנדסי תעשיה וניהול, רואי חשבון, בוגרי כלכלה ומנהל עסקים המעוניינים בהסבה מקצועית.

 

קורס יישום תוכנת פריוריטי לרואי חשבון

 

הקניית ידע מעמיק ויסודי במודול הכספים, במודולי השיווק והלוגיסטיקה והפקת הדוחות ייחודיים הנדרשים בכל ארגון. שליטה במודולים אלו, תאפשר לך לשדרג את רמת הידע שלך ביישום היום יומי וכן תקנה לך ראיה רחבה יותר של צורכי הארגון.


קורס תוכנת פריוריטי למנהלי חשבונות

 

קורס ייחודי ללימוד מעמיק של מערכת ה - ERP של פריוריטי, עבור מנהלי חשבונות המעוניינים להכיר מקרוב את יכולות המערכת הפופולארית בישראל. הקורס מיועד למהלי חשבונות המעוניינים להשתלב בארגונים המפעילים את מערכת פריוריטי.

 

 אנחנו באין-ליין מערכות מידע מתמחים בליווי, יישום והטמעת מערכות פריוריטי בארגונים. הניסיון שלנו וההיכרות עם הטכנולוגיות והצרכים של החברות והארגונים הופכת את משימת רכישת המערכת, יישומה והטמעתה בארגון לקלה וידידותית.

 

אין-ליין מערכות מידע משמשת כגוף מורשה לייעוץ, ליווי, תכנון, פיתוח והטמעת מערכות ה ERP של חברת אשבל טכנולוגיות.

 
קורסי מחשבים  | לימודי טכנאי  | קורסים מקצועיים  | Priority  | קורס Erp  |
כל הזכויות שמורות © אין-ליין מערכות מידע בע"מ