צוות היועצים שלנו לשרותך

מלא פרטיך ונחזור אליך

בתוך 24 שעות

שם:
טלפון:
מייל:
 

 

 הנני מאשר קבלת ניוזלטר ועדכוני מידע.

 

 

 

 

או בטלפון: 03-9192949

פריוריטי – מערכת ה- ERP המובילה בישראל מבית Priority Software  

מאז ומעולם כל ארגון, כל חברה וכל בית עסק מעצם הגדרתו מחפש להתייעל, להשיג יותר בפחות זמן ובפחות משאבים מבלי לפגום באיכות התהליך תוך שליטה ובקרה מקסימאלית בכל המהלך.  

 

תוכנת ה - ERP פריוריטי (Priority) מבית פריוריטי סופטוור מאפשרת לעסקים להתייעל ולהתקדם תוך ניצול אפקטיבי של משאבי המידע בארגון.

 

עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום פיתוח ומערכות מידע, חברת פריוריטי סופטוור (לשעבר אשבל טכנולוגיות) הפכה את תוכנת פריוריטי למוצר הדגל שלה המותקן כיום בלמעלה מ-7,000 ארגונים מסחריים ומפעלי תעשיה בארץ ובחו"ל בניהם חברת טבע, קופת חולים מכבי, רשת מקדונלדס, קבוצת מעריב, חברות הייטק רבות ועוד רבים אחרים.

 

בניגוד לתפישה הישנה שדגלה בפיתוח ורכישת תוכנות ספציפיות לכל הבט ארגוני כמו ניהול חשבונות, CRM, ניהול כוח אדם וכו', פריוריטי הנה מערכת לניהול כללי של משאבי הארגון (Enterprise Resource Planning או בקיצור מערכת ERP ).

 

תוכנת פריוריטי (Priority) מרכזת את כל נתוני הארגון תחת קורת גג אחת ע"ג מסד נתונים אחד ובכך מספקת שליטה אבסולוטית במידע הארגוני הכללי כמו גם יכולת לבחון כל הבט לגופו. שליטה ובקרה ברמה הזו יוצרת בהכרח התייעלות ארגונית כמו גם חסכון ניכר במשאבים ארגוניים.

 

יתרונה הגדול של תוכנת פריוריטי טמון בגמישותה כמערכת ERP וביכולתה להתאים לכל ארגון עפ"י צרכיו האינדיבידואליים במהירות ובעלויות נמוכות יחסית. כמו כל מערכת ERP גם פריוריטי (Priority) מבוססת על מודולים ניתנים להתאמה מושלמת לארגון.

 

בין המודולים העיקריים הכלולים במערכת פריוריטי ניתן למצוא בין היתר:

  • מודול כספים המתייחס לאלמנטים הפיננסיים בארגון כגון הנהלת חשבונות מכירות, רכש, הנה"ח, תקציבים, ניהול קופה, תמחירים, הלוואות וכו'.
  • מודול שיווק ומכירות המטפל בנושאים כמו ניהול קשרי לקוחות (CRM), דיוור ישיר, ניהול סוכנים, בניית תחזיות, ניהול הצעות מחיר וכו'.
  • מודול רכש שמתעסק באלמנטים כמו ניהול מערך ספקים, מחירוני ספק, דרישות רכש ומנגנון אישורים, הצעות מחיר,והזמנות רכש.
  • מודול ניהול מלאי שמטפל בהיבטים כמו ניהול מערך פריטים, עצי מוצר, פרמטרים למוצרים, תנועות מלאי, מחסנים, ספירת מלאי ועוד.
  • מודול דוחות ניהוליים  הכולל דו"חות ניתוח מכירות לפי תקופות, ניתוח חשבוניות, ניתוח הזמנות לקוחות והזמנות FOB, ניתוח הזמנות רכש וניתוח חשבוניות רכש וכל דו"ח נדרש אחר.

כל מודול במערכת ה-ERP פריוריטי מסוגל לספק מידע בחתכים רבים ומגוונים תוך התרכזות באספקטים ספציפיים מאד כמו גם בחתכי רוחב שונים בעזרת שיתוף פעולה מלא בין כל המודולים. המידע הארגוני כולו נשמר על ממשק אחד וזמין לכל משתמשי המערכת המורשים.

 

דוחות רב ממדיים שכאלה מאפשרים לארגון המיישם ניתוח מעמיק ועדכני של כל התהליכים המתבצעים בארגון בזמן אמת. בנוסף תוכנת פריוריטי מאפשרת יצירת תהליכים מונחי תנאים והרשאות כמו גם אכיפת נהלים ארגוניים בעת ביצוע פעולות שונות במערכת ה- ERP פריוריטי.

 

יתרה מכך, פיתוח תוכנת פריוריטי נועד למשתמשים רבים ועל כן שם לו למטרה להוות ממשק ידידותי ונוח לכל החפץ לעשות בו שימוש, כולל מתן חופש בחירה נרחב וגמישות בכל הנוגע לעיצוב מסכי המערכת והדוחות כשכל משתמש יכול לבחור איך יראה המסך הפרטי שלו והיכן למקם את העמודות השונות הכלולות בכל דו"ח מבלי לכפות את צורת העבודה שלו על משתמש אחר.

 

בהמשך למגמת יצירת ממשק נוח מציעה תוכנת פריוריטי אחזור ועיבוד נתונים פשוט וקל באמצעות תנאים שונים כגון: קטן מ- , גדול מ- , שונה, גם או עד.

תוכנת פריוריטי מבוססת על הטכנולוגיה החדשנית ביותר של בית Microsoft, מה שמאפשר אינטגרציה מלאה עם כל יישומי Microsoft השונים כגון word, Excell ואפילו שליחת דואר אלקטרוני ותיאום יומן פגישות עם ה-  Outlook.

 

המפתח ליישום נכון של מערכת ה-ERP  פריוריטי טמונה בתהליך הטמעתה בארגון. בחירת חברת היישום הנה שלב קריטי בכל מהלך הכנסת מערכת פריוריטי לארגון, יש להביא בחשבון פרמטרים מהותיים כגון מקצועיות, רמת שרות ובעיקר ניסיון. החדרת מערכת פריוריטי בכל בית עסק היא ללא ספק העתיד והדרך הנכונה והאפקטיבית ביותר להתייעלות אך יש לעשותה בזהירות תוך הבנה אמיתית של המערכת כמו גם אפיון מדויק של צרכי הארגון.

 

אנחנו באין-ליין מערכות מידע מתמחים בליווי, יישום והטמעת מערכות פריוריטי בארגונים. הניסיון שלנו וההיכרות עם הטכנולוגיות והצרכים של החברות והארגונים הופכת את משימת רכישת המערכת, יישומה והטמעתה בארגון לקלה וידידותית.

 

 

 

 

מתעניינים במערכת פריוריטי? מתעניינים בלימודי פריוריטי ?

 

מתעניינים ב תוכנת BI ?

 

מחפשים ייעוץ אמין?

 

אנחנו כאן באין-ליין מערכות מידע, לשירותכם !

 

צרו קשר

 

 

 
קורסי מחשבים  | לימודי טכנאי  | קורסים מקצועיים  | Priority  | קורס Erp  |
כל הזכויות שמורות © אין-ליין מערכות מידע בע"מ